Ból głowy, mrowienie, zimne poty i natrętne myśli

Witam. Co pol roku moze rzadziej zdaza mi sie bol glowy, mrowienie po prawej stronie, zimne poty i natretne mysli ktore nie pozwalaja normalnie funkcjonowac. Jak tylko tak sie poczuje trwa to dlugo i nie moge przestac o tym myslec. Boje sie ze cos mi sie stanie i nie chce tak funkcjonowac. Pare miesiecy temu moja corka byla w szpitalu, wtedy mialam te objawy. Pare dni temu poczulam sie zle i znowu to wrocilo, jakbym sie przestraszyla ze cos mi sie stanie. Nie chce brac lekow. Prosze o pomoc.

Witam,

Warto najpierw udać się do lakarza rodzinnego, który zleci odpowiednie badania. Jeśli lekarz wykluczy podłoże somatyczne, wówczas zachęcam do podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam,
Marta Dziekanowska