Ból głowy, nudności i mrowienia a wynik RTG kręgosłupa
Od kilku lat dokucza mi ból głowy,nudności, zawroty,przy skręcaniu głowy na boki. Ból,mrowienie barku,łokcia. Rrg kręgosłupa C boczne: Krąg C częściowo przysłonięty przez cień braków. Wyprostowanie fizjologicznej lordozy szyjnej z wytworzeniem nieznacznej kyfozy w odcinku dolnym. Jakie leczenie powinien wdrożyć lekarz i czy powinnam wykonać jakieś dodatkwe badania? Zażywam Mydocalm forte, i Myolastan(1/2 tabl.).po której czuję się odurzona. Będę wdzięczna za pomoc i radę w tej sprawie

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji wskazana jest konsultacja z neurologiem. Dodatkowo sugerowałbym skorzystać z ćwiczeń rehabilitacyjnych, mających na celu wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych w związku z nieprawidłowym ustawieniem kręgosłupa. Możliwe iż wskazane będzie wykonanie dokładniejszego badania obrazowego.