Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 5 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból głowy od dwóch miesięcy

Witam!Od ok. 2 miesięcy miewam bóle głowy, są one umiarkowane choć czasem ataki bólu nasilają się. Może zacznę od tego, że w swoim życiu sporo przeszłam. Podczas bólów głowy dostaje ataków nerwicy, podczas jednego z nich znalazłam się na pogotowiu gdzie wykonali mi EKG i dali hydroksyzyne.Byłam prywatnie u neurologa, nie powiedział nic niepokojącego ale mimo wszytko mam straszne lęki o swoje zdrowie. W nocy nie miewam żadnych bóli śpię spokojnie, ale w dzień odczuwam ucisk w głowie .
KOBIETA ponad rok temu

Przyczyny autyzmu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są jego przyczyny.

Witam serdecznie,
Pani objawy wskazują za zaburzenia o charakterze lękowym. Tego typu dolegliwości bywają tak silne, że niekiedy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Niekiedy wymagają również farmakoterapii. Myślę, że rozsądnym rozwiązaniem byłaby wizyta w najbliższej poradni zdrowia psychicznego (nie potrzeba skierowania od lekarze poz), gdzie otrzyma Pani profesjonalną pomoc.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy