Ból głowy, osłabienie i brak okresu u 31-letniej kobiety

WITAM ponownie pisze z tym samym pytaniem ciagle boli mnie glowa, brak miesiaczki a wszystkie badania dobre,moje problemy zaczely sie gdy przestalam jesc slodycze,ziemniaki, chleb i niestety tez oliwe..8kg przytylam i 10m-cynie mam miesiaczki, endokrynolog poradzil mi leki antydepresyjene i nie wiem czy to dobry pomysl oraz progesteron moze cos sie ruszy ale wciaz boli mnie glowa, w tym samym czasie kiedy przeszlam na diete poznalam chlopaka i moze zaistniala reakcja chemiczna ale co to jest?

Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatra. Jeśli wyniki badań są dobre, może to oznaczać, że zaburzenia pojawiły się na tle psychologicznym. Diagnoza i terapia pozwoli poradzić siebie z trudnościami.
Jeśli psychiatra wykluczy psychiczne podłoże zaburzeń, skieruje na dalsze badania/do specjalistów.