Ból głowy po uderzeniu piłką

Witam, kilka dni dostałam na treningu piłką w tył głowy, nie zemdlałam więc grałam dalej po powrocie do domu również nie czułam się jakoś bardzo źle co prawda bolała mnie głowa ale stwierdziłam że to normalne następnego dnia ból głowy nadal towarzyszył mi i tak zleciały te dni dzisiaj jest 4 dzień głowa dalej boli do tego czuje się taka nieobecna trochę, uszy jakby mam zatkane i, ból zębów cierpnią mi dłonie. Bardzo proszę o pomoc.

Niestety trzeba się udać do lekarza rodzinnego.On wykona (skieruje na badanie) rtg głowy i zbada Panią .
Zdecyduje czy istnieje konieczność pogłębionej diagnostyki neurologicznej.

Pozdrawiam ciepło