Ból głowy po zabiegu pobierania płynu mózgowo-rdzeniowego

Witam 1,5 tygodnia temu miałem wykonany zabieg pobierania płynu mózgowo-rdzeniowego, do dziś odczuwam bóle w przedniej części głowy, jak długo może się utrzymywać zespół popunkcyjny? czy muszę zgłosić u lekarza??

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zespół popunkcyjny utrzymuje się do 5 dni. Zalecałbym konsultację neurologiczną. Pozdrawiam.