Ból głowy, podbrzusza i brzucha oraz gazy

od kilku dni boli mnie głowa (pulsa ,kości twarzy)( podbrzusze,lewa strona brzuchaboląca od biodra di klatki pierwsiowej pojawiaja się z przerwami jak boli brzuch to sa gazy

Marta Mielniczuk

Podane przez Panią objawy są dosyć niecharakterystyczne, sugeruję wizytę u lekarza POZ w celu zebrania dokładnego wywiadu oraz przeprowadzenie badania.