Ból głowy, rozdrażnienie i stany lękowe a zespół serotoninowy

Witam .Biore od ponad pół roku bioxetin i wczoraj dostałam antybiotyk na gardło Rovamycine i bardzo żle się czuję boli mnie głowa jestem rozdrażniona mam stany lękowe i psychicznie czuje się żle boje się wszystkiego a ból głowy na samej górze jest dziwny czy może to być zespół serotoninowy? Blłagam o pomoc

Małgorzata Panek

Interakcja tych leków nie jest typowa. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam