Ból głowy, ucha i szczęki

mam problemy z bólem głowy rownież za uchem/ szczęki/ ucha / skroni po lewej stronie. Robiłam nawet rezonans magnetyczny ale wszystko wyszło ok.usunełam prawa górną ósemkę która rosła bardzo głęboko- mam doscściśniete zęby i krzywy zgryz. Od pewnego czasu coś strzela i przeskakuje w stawie żuchwy. staw nie boli ale wszystko dookoła . bardzo pogarsza moj komfort życia. Szczęka przeskakuje,boje się szczerzej otwierać nie mam żadnych innych objawów,czasem zawroty glowy ból karku po lewej stronie.

Podane dolegliwości sugerują obecność schorzenia zwanego bruksizmem. Konieczna jest wizyta u stomatologa, może wykonanie szyny relaksującej.Wszystko do oceny w gabinecie. Pozdrawiam