Ból głowy w okolicy skroni po przebudzeniu a nauka do późnych godzin

Od pewnego czasu, po obudzeniu się i wstaniu z łóżka, na parę minut dostają bólu głowy, zawsze w okolicy lewej skroni. Nie jest to jakiś silny ból, że muszę brać leki przeciwbólowe, ale jednak powoduje mały dyskomfort. Kiedyś zdarzyło mi się tak kilka razy, ale ostatnio każdego ranka. Dodam, że ostatnio bardzo dużo się uczę, do godzin nocnych, kilka razy w tygodniu piję kawę, mam lekkie niedociśnienie - może ma to z tym związek?

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane przez Pana/Panią objawy, mogą być związane z trybem życia, jaki Pan/Pani obecnie prowadzi. Niemniej jednak, sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który na podstawie zebranego wywiadu i przeprowadzonego padania będzie mógł podać najbardziej prawdopodobną przyczynę wymienionych dolegliwości, a w razie wątpliwości pokieruje dalszą diagnostyką.