Ból głowy z lewej strony i stres

Jakiś czas temu miałam dziwny ból głowy po lewej stronie, zwłaszcza przy dotykaniu. Później przeszło, i po paru tygodniach znów ten dziwny ból wrócił. Dodam, że wtedy miałam dość duży stres, teraz też trochę go mam. Czy to może mieć jakiś związek? Boję się, że to coś poważnego, a tomografię mam dopiero za miesiąc.

Witaj!
Przepraszam ,że tak piszę ale żaden odpowiedzialny lekarz czy terapeuta nie postawi Pani diagnozy bez obejrzenia zdjęć, badań czy choćby wizyty osobistej. Jak pani pisze tomografię mam za miesiąc i rozumiem ,że się pani denerwuje, ale to niestety nie poprawi to pani nastroju. Wiem ,że to nic nie da ,ale proszę nie nakręcać się tylko myśleć realnie, na razie nie ma pani żadnej diagnozy, a banie się tylko pogłębia niepożądany efekt. Proszę przeczytać w internecie o RTZ - racjonalna terapia Zachowania , tam może pani znaleźć odpowiedz jak przestać ciągle się denerwować. Pozdrawiam