Ból i cierpnięcie połowy twarzy a leczenie zębów

,Od trzech lat leczę zęby prawej górnej strony. Ból jest codziennie. Nasila się w godzinach południowych a najgorzej jest wieczorem,; jest to jakby cierpnięcie twarzy w okolicach stawu , pod i nad okiem, Bywał okres, że zatykało ucho. Nie mogę już sobie z tym poradzić. Wyrwałam dwa zęby : 8 i 7 ale to też nie pomogło. Co to może być i gdzie się z tym udać? Jestem z Inowrocławia i żaden dentysta nie potrafi mi pomóc. Stwierdzono u mnie bruksizm.

Przyczyną mogą być problemy ze stawami skroniowo - żuchwowymi wynikającymi z przeciążenia zębów lub braków zębowych. Proszę poszukać w okolicy lekarza zajmującego się dysfunkcjami stawowymi.

Raczej podejrzewam problem neurologiczny a nie zębopochodny .
Proszę skonsultować się z neurologiem , potem ewentualnie z chirurgiem szczękowym w celu diagnostyki stawu skroniowo żuchwowego.
Prawdopodbnie będzie potrzebna dobra diagnostyka obrazowa - tomografia i USG stawu.