Ból i dyskomfort po obtarciu pięt

Dzień dobry, prawie dwa miesiące temu obtarłam pięty niewygodnym nowym obuwiem. Ranka została zaleczona jednak ból i dyskomfort pozostały. Każde nawet najwygodniejsze buty powodują ból podczas chodzenia, dotyczy to pięty w miejscu obtarcia a nie od strony podeszwy. Jak można temu zaradzić?

Marta Mielniczuk

Witam,
niestety w Pani przypadku konieczna jest cierpliwość i czas. Być może ciągle tkanka podskórna jest w stanie zapalnym. Należy ciągle nosić wygodne obuwie i mozna wesprzeć się smarując bolące miejsce żelem przeciwzapalnym który dostępny jest w aptece bez recepty. Pozdrawiam