Ból i efekt rozpierania po operacji stopy

Witam. Jestem po operacji stopy mialem zwichniecie 3 stawow i złamane 2 kosci. Miną) kuż tydzień i było ok. Ale 2 dni temu weszło zaczerwienienie na pół stopy po tym jak troche pospacerowałem sobie o kulach. Równo z tym wszedł okropny piekący ból i efekt rospierania kiedy opuszczam stope z łóżka bo np chce wstac. Podawane mi sa lekarstwa : pplfilin, clindamycyna, heparyna w zastrzykach i żelu do smarowania. Zaczerwienienie powoli postępuje a efekt po opuszczeniu stopy co raz silniejszy. Przed dwoma dniami te dolegliwosci nie wystepowały.

Lek. Bartosz Domagała

Należy udać się opinie do ortopedy celem wykluczenia wystąpienia powikłań zabiegu, skoro stanu zapalnego nie było a pojawił się nagle jest to niepokojące