Ból i kłucie jajnika 2 miesiące po usunięciu torbieli

Witam, We wrześniu miałam usuwana laparoskopowo torbiel z lewego jajnika - okazał się że to endometrioza. Teraz jajnik cały czas mnie kłuje , poboloewa. Czy ten ból może byc jeszcze po operacji sprzed 2 miesiecy ? na kontroli ginekologicznej miesiąc temu lekarz nic nie wykrył. karolina

Milena Lubowicz

Być może to jakieś zrosty pooperacyjne. Trudno powiedzieć bez wyniku badania usg. Gdyby nie było poprawy proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam