Ból i mrowienie nóg po stosunku oralnym z prostytutką

Witam 3 miesiące temu po stosunku oralnym z prostytutką bez prezerwatywy(ja strona bierna) zaczeły mnie piec,szczypać i mrowieć nogi czy moze to miec związek z jakąś chorobą weneryczną czy raczej ze stresem?Dodam ze genitalia są w porządku nic nie piecze nie szczypie tylko te nogi raz pieką raz nie,mam 32 lata

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć choroby wenerycznej, jednak w tym przypadku jednak możliwym powodem dolegliwości są problemy krążeniowe. Warto skonsultować się z lekarzem podczas bezpośredniej wizyty.