Ból i mrowienie stopy po usunięciu śród zespolenia kości strzałkowej

Witam, Jestem po usunięciu śrub zespolenia kostki lewej bocznej (kość strzałkowa). Za 2 dni zdejmują mi szwy, przyznam, że jak zacząłem czuć, że noga jest stabilna po kilku dniach zacząłem chodzić o jednej kuli, później o jednej i troche bez - na zmiane. Przyjmuje leki przeciwzakrzepowe oraz przyjmowałem Cyclo 3 Fort jednak czuje stope dziwnie obszarze od cięcia do górnej jej części. Gdy ocieram ją o nogę czuje lekki ból/mrowienie, jakby była twardsza. Czy to będzie się długo utrzymywać i czy w ogóle minie? Nie jest to nic groźnego?

Szanowany Panie,
przedstawione przez Pana objawy mogą wynikać z przecięcia nerwów skórnych podczas zabiegu (naturalne następstwo przecięcia powłok skórnych). Z biegiem czasu objawy powinny ustępować, jednakże nie jest powiedziane że ustąpią w zupełności.

Pozdrawiam,
Paweł Żmuda-Trzebiatowski