Ból i opuchlizna kolana po upadku na boisku

Od tygodnia boli mnie lewe kolano. Prawdopodobnie przewróciłem się na boisku. Boli tylko gdy ruszam tą nogą, gdy siedzę lub leże nieodczuwam nawet najmniejszego bólu. Kolano wyraźnie opuchnięte. USG nie wykazało nic, wyszło że wszystko jest dobrze, lecz kolano nadal boli.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli USG nie wykazało zmian to najprawdopodobniej doszło tylko do nadwyrężenia stawu a dokładniej mówiąc elementów stabilizacyjnych. Polecam doraźnie okłady z lodu oraz altacetu. W razie gdyby nie ustępowały dolegliwości konieczna będzie ponowna wizyta u ortopedy.