Ból i opuchlizna kolana przy zwyrodnieniu i torbieli
zdjęcie rtg kolana wykazało niewielkie zwyrodnienia.Mnie natomiast boli kolano które jest opuchnięte po schodach wchodzenie jest do zniesienia natomiast zejście po schodach to straszny ból.W pracy jestem jestem cały czas na nogach,jeżeli na chwilę sobie siądę to przy wstawaniu pstryka mi coś w kolanie.Mam z tyłu pod kolanem torbiel usg wykazało. Proszę o odpowiedż co robić

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ortopedy. Prawdopodobnie wynika to z charakteru pracy i aktywności fizycznej podczas dnia. Doraźnie proponuje zastosowanie leków przeciwbólowych.