Ból i pieczenie pochwy podczas stosunku

Moje problemy rozpoczely sie podczas rozpoczecia wspolzycia, przez co rzadko wspolzyjemy z narzrczonyn dopochwowo. Po prosty odczuwam bol podczas stosunku, a jak nke bol, to nieprzyjemnos. Jesli jest mi przyjemnie, to po chwili mam uczucie, jakby mi sie chcialo siku. Do tego przy dotyku odczuwam pieczenie w przedsiosku pochwy, jest tam tez grudka, jakby brodawka czy jakas 2-3mm rozowa narosl. Tak mam od 3 lat, odkad zaczelam wspolzyc, nie mam bakterii w moczu, cytologia gr 2. Co robic?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniana grudka to prawdopodobnie może być torbiel Bartolioma. Wskazana jest konsultacja ginekologiczna.