Ból i pieczenie w pochwie podczas głębokiej penetracji

Witam,od jakiegoś czasu mam problem z moim partnerem podczas stosunku. Współżyjemy ze sobą od roku,od jakiegoś czasu mamy z tym problem,podczas głębokiej penetracji bardzo mnie boli i piecze w pochwie, im głębsza penetracja tym większy ból, z tego co mówił mi mój partner odczuwa w pewnym momencie blokadę dokładnie w tym samym miejscu odczuwam ogromny ból.Jakiś czas stosowałam czopki dopochwowe „regewagia”,złagodziły ból na jakiś czas ,dopóki ich nie odstawiłam.Rozważam wizytę u ginekologa.Proszę o jakąłś poradę,pomocy!!.Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Należy udać się na wizytę do ginekologa. Konieczne jest badanie ginekologiczne. Pozdrawiam.