Ból i pokarm z piersi 6. lat po porodzie

Witam mam38 lat i 6 lat temu urodziłam córeczkę nie karmiłam jej długo ponieważ 3 miesiące po porodzie miałam operacje usunięcia jajowodów i wyłuszczenie jajnika prawego ponieważ prawdopodobnie przy porodzie doszło do zakażenia po 2 latach usunięto mi torbiel wraz z lewym jajnikiem ale nie o to chodzi dziecko ma ponad 6 lat a mi z piersi przy nacisku leci pokarm i ropa zielona z prawej piersi mam straszne bóle piersi a miałam robione usg piersi i wszystko jest ok Pozdrawiam asia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Taki stan rzeczy jest niepokojący, choć w sytuacji gdy badanie nie wykazało niczego niepokojącego sugerowałbym badania hormonalne.