Ból i pulsowanie zęba pomimo leczenia kanałowego

witam. mialam maly ubytek w dwojce lewej. dentysta poborowal i zaplombowal. Zab mnie zaczal bolec znowu. na kolejnej wizycie zostal zrobiony powtornie i znowu bol. Zostal zaleczon kanalowo bez zdjecia rtg. Znowu bolal. Poszlam na wlasna reke zrobic zdjecie rtg okazalo sie ze jest zle zrobiony. wjeto ta substancje do zatruwania i wyczszczono i zalozono fleczer. teraz znowu odczuwam bol pulsowanie tego zeba i do tego bol kosci nosa prosze o pomoc ja juz nie wiem co mam robic

Proponuję wrócić do lekarza,jeśli kanał został dobrze oczyszczony zgodnie z jego długością roboczą,to prawdopodobnie problem tkwi w zainfekowanych tkankach okołowierzchołkowych..należy prawdopodobnie zaaplikować inne lekarstwo do kanału.Dobrze przeleczony ząb kanałowo i zweryfikowany na RTG nie daje oznak bólowych.