Ból i strzykanie stawów kolanowych
Dzień dobry. Czy na którymś z tych zdjęć RTG widać coś, co mogłoby powodować ból i strzykanie stawów? http://s1.postimg.org/4ofjiokkv/LKolano.jpg http://s1.postimg.org/ezrwbcca7/LKolano_Zoom.jpg http://s1.postimg.org/kcgqph06n/PBiodro.jpg http://s1.postimg.org/rgyjyi7fz/PBiodro_Zoom.jpg

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Proszę wraz z wynikami udać się do ortopedy.
Pozdrawiam