Ból i swędzenie nogi

Witam mam problem od ok 7 tyg boli mnie noga nie jest to bol ciagly ale co jakis czas go czuje , jest to lea noga boli w roznycj miejscach teraz zauwazylem ze rowniez troche swdzi ale nie ma zadnych zaczerwienien itp noga tez nie jest spuchnieta kiedys jak kucalem szczyklo mi cos tak jakby z boku kolana od wewnetrznej strony i od tego sie wszystko zaczelo

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis objawów nie wskazuje jednoznacznie na konkretną jednostkę chorobową. Możliwe iż doszło do nadwyrężenie mięśni kończyny dolnej.