Ból i ucisk w podbrzuszu po odbyciu stosunku

Witam, czy ból, ucisk w podbrzuszu po stosunku może utrzymywać się nawet kilka dni? W moim przypadku ten ucisk czuję już 4 dzień. Mam tyłozgięcie macicy. Podejrzewam, że mogę mieć też problemy z jelitami, ale nie jestem pewna. Zabezpieczamy się prezerwatywami, a do tego od trzech miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Ciążę wykluczyć możemy na pewno, bo nawet jeśli sperma dostała się wewnątrz, to biorę REGULARNIE tabletki. Bardzo tego pilnuję. Czy ten ból utrzymujący się kilka dni tonormalne?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to normalne i oczywiście warto zwrócić się o pomoc do ginekologa. Oczywiście nie można wykluczyć, że objawy jakie Pani podaje wynikają z anatomii narządu rodnego. Ciąża jest mało prawdopodobna w tym momencie.