Ból i uczucie podrażnienia przy żebrach

W okolicy prawego nadżercza mam uczucie sytości czy jakiegoś podrażnienia to nie jest właściwie ból, nasila się po kawie lub jedzeniu czegoś bardziej tłustego lub czegoś słodkiego, taka jakaś nadwrażliwość jakby utrzymująca się od około dwóch - trzech lat, nie wiem czy może to mam coś wspólnego z moim cholesterolem, który mam wysoki i leczę a właściwie zbijam tabletkami go od ponad czterech lat, lecz irytacja w okolicy nadżercza mnie troche zastanawia.... co to może być, jakiś nowotwór...??

Nie potrafię zdiagnozować żadnego bólu na odległość , a zwłaszcza bólu w ok."nadżercza"!!!!!!! Prosze koniecznie zglosic sie do lekarza rodzinnego!!! zż