Ból i wyciek z piersi przed miesiączką
Witam.Od kilku miesięcy zwłaszcza przed miesiączką ,boli mnie prawa pierś i jest czasami z niej wyciek miałam robione usg i jest ok .Czy to może być coś poważnego proszę o odpowiedż.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
66 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Ból i obrzmienie piersi w drugiej fazie cyklu mogą być obecna. Jednak występowanie bólu w obrębie jednej piersi wraz z obecnym wyciekiem wymaga przeprowadzenia dalszej diagnostyki i kontroli. Sugeruję rozmowę z lekarzem prowadzącym odnośnie wskazań do wykonania mammografii.