Ból i wydzielina z sutków oraz bóle podbrzusza a stosowanie tabletek Naraya

Witam! Od niedawna stosuję tabletki Naraya (jestem w trakcie 4 opakowania). Poczas ostatniej przerwy między blistrami uprawiałam seks a krwawienie z odstawienia wystąpiło 2 dni póxniej niż w poprzednich cyklach. Po 2 tygodniach od stosunku miałam niewielkie plamienie a od wczoraj bardzo bolą mnie sutki i przy ściśnięciu wydobywa się z nich odrobina białego, lepkiego płynu. Test ciążowy wyszedł negatywny ale robiłam go w południe, dodatkowo odczuwał bule w podbrzuszu. Co znaczą te objawy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych.