Ból jąder podczas siedzenia
Witam od wczoraj mam ból lewego jądra podczas siedzenia, ból przenosi sie w podbrzusze z lewej strony. Co to może być za przyczyna ????? Mocz mam dobry i nie mam problemów z załatwianiem sie. Dwa razy robiłem USG jąder i wszystko w porządku. Pomaga mi jedynie NOSPA ale to na kilka godzinek i ból wraca. P O M O C Y. Nie uderzyłem sie i nie przygniotłem sobie.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
73 poziom zaufania
Boloe jader niestety czasmi sa problem na ktore nieznajdujemy opowiedzi dlaczego , trzeba wykluczyc skret,stan zpalny ,kamice nerkowa i moczowodow i problemy z kregoslupem,Proponuje udac sie niezwloczie do urologa
Witam, tego rodzaju bóle jąder występują często u młodych mężczyzn i ich podłoże jest zazwyczaj czynnościowe, częściowo psychogenne.... Zazwyczaj po pewnym czasie ustępują samoistnie, bez śladu. Leczenia nie ma... Należy jednakże oczywiście wykluczyć inne choroby dające bóle okolicy jąder (stany zapalne dróg nasiennych, guz jądra, zapalenie najądrza, zmiany w kręgosłupie, kamica dróg moczowych). Powinien to uczynić Pański urolog. Jeśli nie stwierdzi żadnej z tych przyczyn - należy uzbroić się w cierpliwość, zdystansować się od "problemu" i czekać na ustąpienie dolegliwości. Pozdrawiam RH