Ból jądra i czerwone kropki a stosunek z nieznajomą kobietą

Witam mam pewien problem mialem stosunek oralny 4 miesiace temu z nieznana kobieta (bez prezerwatywy) od tego czasu mialem dziewne objawy. Na poczatku myslalem ze to cosz pecherzem ale to nie bylo to. Zrobilem testy rozne STI na wszystko chyba nic nie wykazala wszystko ok niby. Od okolo miesiaca mam bol jadra teraz ostatnio przy ruchu jakism czy to jest z tym zwiazane? a teraz zauwazylem czerwone kropli po stosunku to juz dziwne, robilem wszystkie testy i bylem u dermatologa(wenrologa) podobno wszystko ok tylko dostalem masc na moszne poniewaz jest czerwona raz smarowalem raz nie obecnie rowniez jest. Juz nie wiem co robic niby testy wszystkie ok i urolog mnie widzial nie raz co moge zrobic Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym, mimo wszytko udać się na konsultacje urologiczną. Pozdrawiam.