Ból jądra po wytrysku
Boli mnie jadro i.pod nim zaczelo sie to 2 mi esiace temu po wytrysku ktory byl maly jakis miesiac temu bylem u chirurga mialem usg i wykazalo ze mam malego torbiela. Czy ten bol mozebyc zwiazany z dojrzewaniem Czy to powstalo po wytrysku. czy byl to zbiekokolicznosci ze wlasnie .wtedy.zaczelo mnie bolec. Nie mowilem dla lekarza ze to po tym powstalo czy to mialo jakies znaczenie.ze bole zaczely sie po wytrysku

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Witam tego rodzaju bóle jąder występują często u młodych mężczyzn i ich podłoże jest zazwyczaj czynnościowe, częściowo psychogenne.... Zazwyczaj po pewnym czasie ustępują samoistnie, bez śladu. Leczenia nie ma... Należy jednakże oczywiście wykluczyć inne choroby dające bóle okolicy jąder (stany zapalne dróg nasiennych, guz jądra, zapalenie najądrza). Powinien to uczynić Pański urolog. Jeśli nie stwierdzi żadnej z tych przyczyn - należy uzbroić się w cierpliwość, zdystansować się od "problemu" i czekać na ustąpienie dolegliwości. Wytrysk nie ma z tym nic wspólnego. Pozdrawiam RH