Ból jajnika i podbrzusza a ciąża

Witam w czwartym dniu okresu uprawialam sex bez zabespieczenia okres trwal 5 dni dostawalam okres co 28do 30 dni jest tydzien po stosunku mam bardzo mokro bala mnie jajniki i podbrzusze czy moge byc w ciazy prosze o odpowiędz dziekuje
ponad rok temu

Witam. Stosunek w czasie okresu nie zabezpiecza co prawda przed ciążą, jeśli jednak ma Pani regularne 28-30 dniowe cykle ryzyko zajścia w ciąże jest w tym czasie minimalne. Obfita wydzielina z pochwy i bóle jajników mogą być związane z owulacją. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku dni proszę udać się do lekarza.