Ból jajnika przed owulacją a możliwość ciąży

witam , 3 dni przed dniem owulacji zaczął mnie boleć jajnik lewy w drugim dniu po owulacji dostałam krwawienia i nie wiem czy to jest miesiączka bo mam bardzo nieregularną czy jest możliwe żebym była w ciąży?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli odbywała Pani stosunek to zawsze istnieje możliwość. W związku z krwawieniem w czasie cyklu proszę zgłosić się do ginekologa, który Panią zbada i będzie mógł powiedzieć czy było to krwawienie miesiączkowe czy krwawienie związane z jakąś patologią.

Pozdrawiam.