Ból jajnika przy owulacji porównywalny do bólu wyrostka

Czy podczas owulacji może boleć mnie prawy jajnik ja przy wyrostku robaczkowym ? na drugi dzień przestał potem pobolewał trochę brzuch tak jak zawsze podczas owulacji teraz też i momentami zakuje prawy i nawet lewy jajnik. Śluz przezroczysty ciągnący się od 4/5 dni. Boje się że to może byc ciąża ;( jestem w 15 dniu 7 dni po stosunku ( 2 dni po miesiączce,dni niepłodne, śluz biały gęsty) cykl miał 28 dni poprzedni 32 a inne zazwyczaj 30/31 dni. Jakie jest prawdopodobieństwo że moge być w ciąży ?

Proszę pamiętać, że plemniki są zdolne do zapłodnienia nawet przez 3 dni.
Lepiej po miesiączce współżyć zawsze z zabezpieczeniem.
Teoretyczne ryzyko ciąży istnieje, ale objawy o których Pani pisze nie mają z tym związku.
To po prostu objawy owulacyjne, które w poszczególnych cyklach mogą być różnie nasilone.