Ból jajników po 5 dniach od stosunku

Witam, 5 dni temu kochałam się z chłopakiem zabezpieczyliśmy się gumką, ale chwilę robiliśmy również to bez, po 5 dniach strasznie bolą mnie jajniki tak mi się przynajmniej wydaje ze to jajniki, ból taki jak przed miesiączką, tyle że miesiączkę powinnam mieć za jakieś 10 dni. Boje się że to może ciąża, chociaż za wcześniej na jakiekolwiek objawy... Może jakieś zakażenie - poproszę o wsparcie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszelkie możliwości są realne. Proponuje wykonać test ciążowy, stosunek bez zabezpieczenia, nawet chwilowy może predysponować do ciąży.