Ból karku oraz ucisk skroni

d pewnego czasu nam uczucie bolu karku orazucisk skroni,a takze uczucie zawrotow i ciezkiej glowy,bylam u lekarza rodzinnego ktory przepisal mi betaserc w jakims stopniu pomaga,bylam tez u neurologa ktora dala mi skierowanie na rezonans mag z tego wzgledu ze mam torblela pojeczynowki blaszki czworaczej, ale to dopiero w lutum, strasznie sie matrwie ze to moze byc cos powaznego.Mozliwe zeby to bylo na tle nerwowym?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zasadzie wszystko o czym Pani pisze może powodować podobne objawy. Dopiero jednak po uzyskaniu wyniku z badania można wnioskować czy te problemy mają pochodzenie neurologiczne.