Ból klatki piersiowej i kaszel a stawianie baniek

Dwa tygodnie temu miałem postawione banki i. Poczułem si. Lepiej teraz boli mnie klatka piersiowa i trochę kaszel ale ból jest duży i dziwny. Co to może być?

Mikołaj Cyganok

Witam! Problem z bańkami polega na tym, że wbrew temu, co opowiadają nam nasze babcie, wcale nie są dobre "na wszystko". W infekcjach dróg oddechowych przebiegających ze spastycznością oskrzeli, bańki mogą wręcz zaszkodzić. Ponadto wśród starszego pokolenia istnieje tendencja do stawiania za dużej ilości baniek (nawet 20!!! na skórze pleców), co jest ilością co najmniej 3-krotnie za dużą. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który Pana zbada, zbierze wywiad i wdroży odpowiednie leczenie.