Ból klatki piersiowej, trudności z oddychaniem, kołatanie serca i ból brzucha a możliwość zachorowania na białaczkę

Witam.Mam silne bole klatki piersiowej pojawia sie tez bol miedzy lopatkami,wtedy mam trudnosci z oddychaniem.Pojawia sie tez kolatanie serca i drzenie dloni.Do tego odczuwam ciezkosc na zoladku i lekki bol z prawej strony brzucha,jestem senna,zmeczona.Miewam czeste infekcje gardla.Dawno temu mialam robione badanie krwi i wykazalo wiecej krwinek bialych jak czerwonych.Moj tata umarl na bialaczke.Prosze mi powiedziec czy ja tez moge byc chora na to samo?Mialam tez przetaczana krew po porodzie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym przypadku nie mam podstaw aby potwierdzić Pani obawy. Warto jednak wykluczyć wszelkie inne możliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza oraz wykonanie EKG oraz podstawowych badań morfologicznych krwi z rozmazem.