Ból kolan i brak poprawy po rehabilitacji

Dzień dobry, Mam problemy z obydwoma kolanami już od pół roku. Jeździłem dość dużo na rowerze (do pracy, z sakwami i po górach), ale nigdy wyczynowo - około 2000km/rok. Ból występuje przy: - schodzeniu ze schodów (szczególnie z obciążeniem) - długotrwale zgięte nogi - po jeździe na rowerze (nawet lekkiej) Dodatkowo, prawe kolano chrupie przy każdym zgięciu i ono też bardziej boli. Jadłem glukozaminę, chondroitynę, leki przeciwzapalne. Byłem na rehabilitacjach: tens, krio, magneto. Bez zmian.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez wykonania badania obrazowego stawów kolanowych trudno wnosić coś na temat dalszego postępowania. Z całą pewnością kolana mogą wykazywać cechy zwyrodnienia i przeciążenia, jednak o tym można mówić po wykonaniu rezonansu stawów.