Ból kolana a dobre wyniki RTG i USG
Od wielu lat borykam się z bólem w kolanie. Nie było żadnego urazu, badania(RTG, USG, rezonans, wizyty u kilku lekarzy ortopedii) nic nie wykazały. Ból pojawiał się "sezonowo". Od jakiś 2 lat miewam skurcze w kolanie po długim siedzeniu po turecku - ból doprowadza do łez i nie mogę wyprostować kolana, lód w spray'u to jedyny ratunek. Nie wiem gdzie szukać przyczyny - może jest jakiś ucisk na ścięgna, mięśnie, żyły? Mam dopiero 22 lata a ból jest wielkim ograniczeniem.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Polecałbym skorzystać z pomocy reumatologa. Trudno jednoznacznie wskazać przyczynę, dla której opisywane objawy mogą być charakterystyczne. Problemy z krążeniem w okolicach stawu także mogą być powodem dolegliwości.