Ból kolana a leczenie farmakologiczne

Witam.Od ponad pól roku boli mnie prawe kolano.Na początku ból nie był bardzo uciążliwy,pomagały leki typu paracetamol.Z czasem ból stawał się coraz silniejszy,leki przestały działać.Do tego doszło uczulenie na większość leków(mam stany zapalne żołądka).Od ok.2-3 tyg.rano nie jestem w stanie wstać z łóżka,mam wrażenie jakby całe moje ciało było sztywne,nie tylko bolące kolano.Dopiero po jakimś czasie mogę się rozruszać.Kolano boli praktycznie cały czas.Co może mi pomóc jeżeli leki nie działają?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Mogą być to objawy choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Wskazana konsultacja z ortopedą.