Ból kolana i łydki podczas przebywania w chłodnym miejscu

Od miesiąca dokucza mi ból kolana i łydki. Zauważyłam że zazwyczaj ten silny ból mnie łapie w chłodnym miejscu - w sklepie który jest klimatyzowany lub wieczorem gdy się schłodzi. Czym to może być spowodowane i gdzie mogę udać się po poradę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Klimatyzacja może być przyczyną stanu zapalnego stawu.