Ból kolana u syna a rysy na wierzchołku rzepki w wyniku badania
Witam serdecznie mój syn ma coś z kolanem nie mogę powiedzieć co ponieważ byliśmy u ortopedy na USG i prześwietleniu i stwierdzono że ma tylko dwie rysy na wierzchołku rzepki i ortopeda nic nie stwierdził a kolano boli mojego syna np. po dwóch w-f jest to lewe kolano co mam zrobić żeby go przestało boleć

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jeżeli poprzednie badania nic nie wykazały warto wykonać bardziej dokładnie badanie jakim jest rezonans. Jego wynik jest kluczowy.