Ból kończyn przypominający zakwasy

Witam mieszkam w Angli nie wiem co dzieje sie z moim cialem otoz bardzo bola mne rece nogi bol nog to tak jabym miala zakwasy po intensywnych ciczeniach rece zas tez bola ale I dretwieja palce u rak mam opuchniete nie radze sobie juz z tymbolem juz sama nie wiem czy to kosci czy miesnie.Lekarz skierowal mnie do reumatologa pod tym katemWszystko dobrze nerki tarczyca magnez te badania z krwi tez dobre mamPytanie co moge zasugerowAc lekarzowi poniewaz onrozklada rece I nie wie co mi jest dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Osobiście wykonałbym badanie obrazowe kręgosłupa w celu oceny ewentualnego konfliktu ze strukturami nerwowymi w rdzeniu.