Ból kości i narządów wewnętrznych

Witam.Wszystko mnie boli,od kości po mięśnie po narządy wewnętrzne, czasem dostaje wysokiej temperatury do 39st.Czuje się otępiała, bolą mnie jajniki. Mam uczucie ciągłych mdłości i bardzo często się wypróżniam(w różnej postaci).Swędzi mnie skóra,bolą lędźwia.Czasem mam kropelki krwi pomiędzy pośladkami i na wargach sromowych bliżej pochwy (tak jakby podrażnienie).Mam wrażenie jak bym znikała.Nie mam siły. Paliłam marihuanę przez 7 lat,rzuciłam w wakacje i od tamtej pory się dziwnie czuję.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem. Proponuję wykonać podstawowe badania morfologiczne i biochemiczne.