Ból kostek po bieganiu

Zacząłem biegać i po 2-3 tyg zaczęła boleć mnie stopa w pobliżu kostki co powinienem zrobic?

Przyczyn takich dolegliwości może być wiele dlatego proponuję udać się do ortopedy i poddać badaniu.Lekarz oceni czy staw skokowy jest stabilny , czy nie ma cech zapalenia ścięgien , być może wykona usg i ew, zleci inne badania.
Proponuje także zwrócić uwagę czy biega Pan w dobrych butach