Ból kostek w czasie spoczynku
Witam , od kilku miesięcy bolą mnie kostki w czasie spoczynku , od trzech lat regularnie biegam , byłam u ortopedy zrobił usg nic nie wykazało , zalecił maści , kostki bolą tylko w spoczynku , podczas biegu jest ok ,biegam niedużo ok 60km 4x w tyg. mam 50 lat i szczupła sylwetkę . Chciałabym zwiększyć kilometraż myślę o maratonie , może są jakieś proste sposoby na tą dolegliwość . POZDRAWIAM Beata.

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. Możliwe iż spoczynkowy ból wynika z zaburzeń ukrwienia lub zmian zwyrodnieniowych. Nie mogę jednak tego potwierdzić przez internet. Konieczne są dodatkowe badania.