Ból kostki a intensywne ćwiczenia fizyczne

Od kilku miesięcy ćwiczę dość intensywnie treningi typu cardio przeplatane z silowymi. Od jakiegoś czasu bardzo boli mnie kostka jednak tylko rano, w ciągu dnia wszystko jest ok. Nie jest ona tez spuchnieta. Nie kojarzę żebym doznała jakiejś kontuzji. Co może być tego przyczyną? Czy powinnam zaprzestać treningów?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby ograniczyć treningi do takich które nie obciążają kończyn. Możliwe jest iż doszło do nadwyrężenia aparatu wiezadłowego stawu.