Ból kręgosłupa i kończyn a rana po operacji

problem polega na tym ,że obie nogi i prawa reka oraz kregoslup bardzo boli , ketonal nie pomaga . Co robić? dodam ze rana po nerce nie zagoiła sie tylko saczy sie z niej płyn.

Myślę, że należy poszukać przyczyny tych dolegliwości , zmienić lek lub zaordynować " uzupełniające " się skuteczne zestawy leków p. bólowych. Możliwe że potrzebna jest też rehabilitacja . Ważna jest też przyczyna zabiegu na nerce

Ale przedstawia Pani zbyt mało informacji na temat swojej historii choroby, abym mógł konkretnie odpisać na Pani pytanie. Ból jaki Pani opisuje jest raczej niezależny od rany po nerce (nie wiem jaki Pani miała zabieg pisząc rana po nerce?). Na pewno trzeba w tej sprawie udać się na kontrolną konsultację do urologa. Musi panią bezpośrednio zbadać, ocenić ranę, układ moczowy i zapewne określi czym są spowodowane Pani obecne dolegliwości.